Lyžiarky od 400 do 500 €
Atomic Hawx Prime 95 Boa W black-glacier 2026Atomic Hawx Prime 95 Boa W black-glacier 2026
- dámske
- Atomic
Atomic Hawx Prime 95 BOA W sú navrhnuté špeciálne pre ženy, ktoré hľadajú pohodlné a výkonné lyžiarky na celodenné lyžovanie v rôznych podmienkach. Flex 95 poskytuje optimálnu...
Salomon S/Pro Delta S Boa R100 M steel gray-black 2026 27.5Salomon S/Pro Delta S Boa R100 M steel gray-black 2026 27.5
- pánske
- Salomon
Lyžiarky Salomon S/Pro Delta S BOA R100 sú určené pre stredne pokročilých lyžiarov, ktorí hľadajú komfort, jednoduché nastavenie a spoľahlivú kontrolu počas jazdy. Širší skelet...
Atomic Hawx Prime 85 Boa W black anthracite 2025 22.5Atomic Hawx Prime 85 Boa W black anthracite 2025 22.5
- dámske
- Atomic
Ženy, ktoré sa rozvíjajú ako all-mountain lyžiarky a preferujú lyžiarky s mäkším flexom a stredne širokým 100 mm kopytom, si obľúbia Atomic Hawx Prime 85 BOA W. Táto lyžiarka...
Salomon S/Pro Supra S Boa 85 W black-beluga 2026 25.5Salomon S/Pro Supra S Boa 85 W black-beluga 2026 25.5
- dámske
- Salomon
Lyžiarky Salomon S/Pro Supra S BOA 85 W sú určené pre stredne pokročilé lyžiarky, ktoré hľadajú pohodlie, jednoduché prispôsobenie a spoľahlivú kontrolu počas jazdy. Systém BOA®...
Atomic HAWX ULTRA 85 W Black/Anthracite 24/24.5
Atomic HAWX PRIME 110 Black/Olive 30/30.5
Atomic HAWX PRIME 100 Black/Red 26/26.5
Atomic HAWX PRIME 85 W Black/Dust 24/24.5
Atomic HAWX PRIME 100 Black/Red 24/24.5
Atomic HAWX MAGNA 110 Black/Ocean 26/26.5
Atomic HAWX PRIME 85 W Black/Dust 25/25.5
Atomic HAWX PRIME 85 W Black/Dust 26/26.5
Atomic HAWX PRIME 110 Black/Olive 28/28.5
Atomic HAWX MAGNA 110 Black/Ocean 29/29.5
Atomic HAWX MAGNA 110 Black/Ocean 28/28.5
Atomic HAWX PRIME 110 Black/Olive 27/27.5
Atomic HAWX PRIME 100 Black/Red 27/27.5
Atomic HAWX PRIME 100 Black/Red 28/28.5
Atomic HAWX PRIME 110 Black/Olive 29/29.5
Atomic HAWX PRIME 110 Black/Olive 26/26.5
Atomic HAWX ULTRA 85 BOA W Black/Anthracite 26/26.5Atomic HAWX ULTRA 85 BOA W Black/Anthracite 26/26.5
- dámske
- Atomic
- rekreačné
Atomic Hawx Ultra 85 BOA W Black/Anthracite 26/27 sú ľahké a pohodlné dámske lyžiarky určené pre rekreačné lyžiarky, ktoré hľadajú výborný komfort, presné obopnutie a...
Dalbello Veloce Space 100 2026Dalbello Veloce Space 100 2026
- pánske
- Dallbello
Veloce Space 100 sú lyžiarky pre všetkých, ktorí hľadajú voľnosť pohybu aj výborný výkon v jednom. Ich adaptívny 101 mm tvar zjednodušuje lyžovanie a zároveň poskytuje...
Dalbello Veloce Space 85 W -berry 2026 28.5Dalbello Veloce Space 85 W -berry 2026 28.5
- dámske
- Dallbello
Dámske lyžiarky Dalbello VELOCE SPACE 85 W sú navrhnuté pre lyžiarky, ktoré hľadajú ideálnu kombináciu komfortu, výkonu a všestrannosti na upravených aj neupravených svahoch....
Dalbello Veloce Space 85 W -berry 2026 23.5Dalbello Veloce Space 85 W -berry 2026 23.5
- dámske
- Dallbello
Dámske lyžiarky Dalbello VELOCE SPACE 85 W sú navrhnuté pre lyžiarky, ktoré hľadajú ideálnu kombináciu komfortu, výkonu a všestrannosti na upravených aj neupravených svahoch....